Odpovědi na vaše
nejčastější otázky

  Supradyn CoQ10 energy lze zakoupit v kamenných a internetových lékárnách. Více informací naleznete na stránce Koupit on-line

  Tablety Supradyn CoQ10 energy jsou k dostání ve dvou formách. Jako polykací tablety v balení po 30 nebo 60 tabletách a jako šumivé tablety v balení po 30 kusech.

  Jde o tělu vlastní proces, při kterém se základní živiny (cukry, tuky a bílkoviny) přeměňují v lidských buňkách na energii. Proto se mu jinak také říká látková výměna. Díky ní naše tělo funguje. Energii totiž spotřebováváme nejen při aktivní činnosti, ale i v úplném klidu (bazální metabolismus). Bez látkové výměny bychom nemohli dýchat a nefungovaly by nám životně důležité orgány. K látkové výměně nemůže docházet bez vitaminů skupiny B, které si naše tělo neumí samo vytvořit. Vitaminy B2, B6 a B12, vitamin C a hořčík podporují přirozenou funkci energetického metabolismu.

  Supradyn CoQ10 energy je doplněk stravy s vitaminy a minerály, který obsahuje vhodně dávkovaný komplex vitaminů skupiny B a koenzym Q10.

  Supradyn CoQ10 energy obsahuje 13 vitaminů (vitaminy B-komplexu, vitamin A, C, D, E, K), 9 minerálů a stopových prvků (minerály Mg a Ca, stopové prvky I, Cu, Mn, Mo, Se, Zn, Fe) a koenzym Q10. Supradyn CoQ10 energy je doplněk stravy.

  Polykací tabletu Supradyn CoQ10 energy je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. Šumivá tableta se rozpustí ve velké sklenici vody (zhruba 300 ml). Doporučujeme užívat Supradyn CoQ10 energy během jídla, aby mohlo dojít k lepšímu vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích.

  Supradyn Q10 energy můžete užívat každý den po celý rok.

  Ne. Abychom se však vyhnuli opomenutí, je lepší užívat přípravek každý den ve stejnou dobu – jako součást denní rutiny, denního zvyku. Nejlépe při jídle: při snídani, obědě nebo večeři, čímž se usnadní rovněž vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích.

  Aktivní sportovci potřebují především vitaminy skupiny B. Rekreační sportovci mohou užívat vhodný doplněk stravy s komplexem vitaminů, minerálů a stopových prvků.

  Jedná se hlavně o vitaminy A, C, D, vitaminy skupiny B (B6, B12), folát a minerální látky – selen, měď a zinek.

  Přípravek mohou užívat kojící ženy a není vhodný pro těhotné. Při otěhotnění přestaňte přípravek užívat.