Supradyn®<br />CoQ10 Energy

Supradyn®
CoQ10 Energy

Doplňte vitaminy a minerální látky, které vaše tělo potřebuje:

  • Energie pro každý den
  • Aktivní životní styl
  • Hektická období

PROBUĎTE SVOU ENERGII

Pokud vám život přináší pocity mrzutosti a rozladěnosti, je to často příznakem, že vám chybí energie. Doplněk stravy Supradyn CoQ10 Energy představuje vyvážený komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků s koenzymem Q10. Tyto složky zahrnují vitaminy a minerální látky pro energii a zdraví.

JAK SE UŽÍVÁ

Suprady CoQ10 energy se užívá jednou denně každý den. Sami si zvolte dobu, která vám k jeho užívání vyhovuje nejlépe, může však být výhodné jej přiřadit například k snídani.

KDY SE UŽÍVÁ

Dodávat organismu optimální dávku vitaminů, minerálů a stopových látek (například selenu, zinku, železa, mědi, jódu, manganu či molybdenu) je vhodné každý den. Některé z nich vám pomohou snížit míru únavy, jiné podporují normální energetický metabolismus ve vašich buňkách.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Odpovědi na Vaše nejčastější otázky.

Přehled dotazů

Dostupné formy a balení

Šumivé tablety 30 kusů
Šumivé tablety 30 kusů
Polykací tablety 30 kusů
Polykací tablety 30 kusů
Polykací tablety 60 kusů
Polykací tablety 60 kusů

Složení

Složení Supradyn CoQ10 Energy je postaveno především na kombinaci 13 vitaminů (vitaminy B-komplexu, vitamin A, C, D, E, K), 9 minerálů a stopových prvků (minerály Mg a Ca, stopové prvky I, Cu, Mn, Mo, Se, Zn, Fe) a koenzymu Q10.

Supradyn CoQ10 Energy je určen ke každodennímu užívání a společně s různorodou a vyváženou stravou je zdrojem mnoha důležitých látek...

Více informací

Použití

Používejte jednu tabletu nebo šumivou tabletu Supradyn CoQ10 energy denně. Tabletu Supradyn CoQ10 energy je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. Šumivá tableta se rozpustí ve velké sklenici vody (zhruba 300 ml). Doporučujeme užívat Supradyn CoQ10 energy během jídla, aby mohlo dojít k lepšímu vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích.

Pro koho je určen

Lidské tělo potřebuje k udržení fyzické i psychické kondice energii.

Jakýkoli druh námahy si žádá další energii.

Doplnění vitaminů a minerálů Vám může pomoci udržet potřebnou energii po celý den při aktivním a náročném životním stylu, při sportovních výkonech, ve vyšším věku, v hektickém období nebo pokud dodržujete speciální jídelníček.

Vitaminy

Vitaminy jsou spolu s minerálními látkami nepostradatelnými pomocníky téměř ve všech typech látkové výměny v lidském těle.

Vitaminy jsou organické látky, které jsou v malých množstvích pro lidský organismus nezbytné. Jelikož si je naše tělo nedokáže v dostatečném množství samo vytvořit, musíme je přijímat v potravě...

Více informací